Послание Париж, 25 декември 2008 г., Весела Коледа
Радост (Ананд)
Уилям Блейк е написал:
“Този, който целува радостта, докато тя лети, живее в Изгрева на Вечността”. Но ние се опитваме да оковем радостите си, омотавайки ги с мисъл, задържайки ги в паметта с очакването, че като си ги припомняме, те ще запазят своята магия и ще направят бъдещите...
Послание Париж, 22 август, 2008 г.
„Религиозните” идеи разрушават потенциала на човечеството да разцъфти в божественото!
„Вие” сте нищо! Така че няма нищо, което да се трансформира, нищо което да се променя, нищо от което да се освободите! Животът е свободен, животът е неизменен, животът е истината, която не се нуждае от трансформация! Вие...